Či už prevádzkujete predajňu zdravej výživy, posilňovňu, reštauráciu alebo hotel, ponuku produktov môžete jednoducho rozšíriť o nové potraviny na e-shope Natur Market!

 

natur produkt online shop 1

 

Produkty

Na Natur Markete môžete nájsť produkty v 4 kategóriách: BIO, Bez lepku, Bez cukru a Racio.

Široká škála produktov populárnych značiek uspokojí požiadavky každého zákazníka. Vyberte si z radu bezgluténových sušienok Gullón vhodných pre celiatikov alebo sušienok bez cukru. Pridajte do svojho sortimentu olivové oleje a octy v bio kvalite od značky Borges. V ponuke nájdete aj trendy fermentovaný bio nápoj kombucha od značky Komvida Organic Kombucha, nepasterizovaný, chladený a balený v skle!

 

natur produkt online shop 2

 

Okrem toho nájdete na e-shope aj produkty, ktoré nie sú bežne dostupné vo veľkých reťazcoch a sú jedinečné na trhu – ako napríklad múka z predvarenej kukurice Masarepa od značky Goya, z ktorej si spotrebitelia vedia pripraviť jednoduché tradičné venezuelské placky arepas. Alebo aj prvý rastlinný nápoj z vlašských orechov na trhu – Borges Natura. Dostupné sú aj chladené produkty ako napríklad 100%, za studena lisované, bio ovocné šťavy Limeñita alebo hummus značky Taverna.

Objednávka a doručenie

Natur Market uľahčuje objednávanie a šetrí váš čas – celý proces prebieha online, nákup nie je obmedzený minimálnou hodnotou a ani počtom produktov, na e-shope je možné platiť kartou alebo prevodom na účet, doručenie je rýchle cez kuriérsku spoločnosť a pri objednávkach nad 50 EUR je bezplatné.

 

natur produkt online shop 3

 

Výhody

Okrem bezplatnej dopravy ku každej objednávke nad 50 EUR dostane zákazník fľašu bio extra panenského olivového oleja od značky Borges zdarma. Pre zákazníkov sú pripravené aj výhodné cenové balíčky s 20% zľavou, ktoré sú pravidelne aktualizované.

Online obchod Natur Market je prevádzkovaný spoločnosťou TRANSTRADE s.r.o. – s dlhoročnou skúsenosťou s distribúciou kvalitných potravín na slovenský trh. E-shop je prístupný pre všetkých návštevníkov, pre nákup je však potrebné vytvorenie profesionálneho zákazníckeho účtu.

 

natur produkt online shop 4

 

Špeciálne pre čitateľov TOP HORECA je pripravená 15% zľava na ich prvý nákup s kódom „TOPHORECA15“. Využite túto zľavu pri vašom nákupe zadaním do kolónky „Zľavový kód“. Túto zľavu je možné uplatniť do 31.7. 2021. Zľavu je možné využiť iba jedenkrát. Zľavy nie sú kombinovateľné.

Viac informácií: www.natur-market.sk