Kreativitou v profesionálnej kuchyni môžeme rozumieť mnohé, od voľby rozličných surovín, cez netradičný servis, až po kombináciu pestrých a zaujímavých chutí. Produkty prémiovej rady Chef Club sú kvalitným prostriedkom k dosiahnutiu osobitosti v príprave tradičných i moderných pokrmov, ktorú zákazníci očakávajú. Niektoré z nich predstavujeme bližšie.

 

 IIIChef Club kompozicia vyrobkov foto do clanku

 

 

Smotana Crème Excellent do teplých i studených pokrmov
Delikátny smotanový krém s 25 % obsahom tuku je zmesou cmaru a rastlinného tuku s využitím na varenie i šľahanie. Smotana vylepší a zjemní chuť smotanových omáčok a je vhodná aj na zapekanie. Pri príprave šľahačky, kde dosiahnete vysoký a pevný nášľah s objemom po vyšľahaní až 4 l, odporúčame nariediť mliekom alebo vodou. Svojou stálosťou aj v kyslých pokrmoch a tiež  v spojení s alkoholom – nezráža sa a neredne, je dobre redukovateľná – ideálna do moderných polievkových krémov, zeleninového pyré a ľahkých cestovinových pokrmov. Zachováva si stabilnosť vo vodnom kúpeli a v horúcich aplikáciách. 

Chef Club II Smotana creme excellent foto do clanku

 

Grilované špeciality s bohatým chuťovým sprievodom
Chef Club ponúka inšpirácie aj pre obľúbené gril a steak koncepty. V zaujímavých chuťových kombináciách môžete použiť radu krémových a studených barbecue omáčok.

 

Krémové omáčky – priestor pre kreativitu a chuťové kombinácie
Využitie krémových omáčok Chef Club znamená, že základný produkt nemusí byť výsledkom, ale prostriedkom na dosiahnutie žiadaných gastronomických cieľov. Zušľachtením základov na omáčky cibuľovým základom, maslom a Smotanou Chef Club podtrhnete ich chuť i vzhľad. Napríklad zo Šípkovej omáčky, doplnenej Demi glace alebo Steakovej omáčky s červeným korením prevoňanej trochou čerstvého drveného korenia a trochou koňaku vzniknú jedinečné steakové omáčky. Taktiež hubovú steakovú omáčku vykúzlite kombináciou Hríbikového krému s malým podielom obľúbenej Hubovej omáčky z kuriatok a šampiňónov.

 

Chef Club kremove omacky foto do clanku

 

Studené barbecue omáčky
V našich podmienkach pomerne unikátna rada studených omáčok a marinád s autentickou chuťou, z ktorých si každý vyberie. K úspešnej BBQ omáčke sme uviedli Lousiana hot sauce - originálnu omáčku z kajenského korenia a octu na kuracie krídla, BBQ Honey chipotle s medom a údenými papričkami do burgerov alebo BBQ Sweet and Mild, vhodnú aj pre deti. Na marinovanie pečeného kolena či rebier odporúčame Pivnú marinádu a neodolateľnú chuť všetkých druhov mäsa získate použitím marinády Texas Ribs.

 

Chef Club studene omacky foto do clanku

 

Novinky 2019
Kuchári sa tento rok mohli tešiť na niekoľko noviniek rady Chef Club, ktorými reagujeme na nové trendy. Jednou z nich je studená omáčka BBQ Sweet and Mild, ktorá svojou jemnou a sladkou chuťou dopĺňa ponuku studených omáčok na pečenie a grilovanie. Trend zdravého životného štýlu nasledujeme Himalájskou soľou bohatou na prírodné minerály. Intenzívnu chuť a vôňu húb            v aktuálnej jesennej sezóne prinášame formou jedinečnej zmesi sušených húb ručne zbieraných v prirodzených lesoch.

 

Chef Club novinky foto do clanku

 

Za najväčší benefit výrobkov Chef Club považujeme fakt, sa na nich podieľali samotní kuchári. Koncept Chef Club naviac reflektuje na potreby súčasnej prevádzky z hľadiska kvality, pestrosti ponuky, rýchlosti a ekonomiky.

 

logo CHC out

Foto: Vitana Slovensko Food Service
Viac na: www.vitanafs.sk