Vyplnili dieru na trhu! Petra Petö, ktorá žije v Dánsku a jej otec Stefan založili značku Nordic Foodie. Vyrábajú sušené zdravé pochúťky pre bábätká, deti aj dospelých. Všetky výrobky sú vyrobené zásadne z bio surovín a výhradne bez pridania akýchkoľvek aditívnych látok.

 

ssnebo

 

Zdravé sladkosti

“Pochúťky” sú vyrábané výhradne z čistého ovocia a zeleniny, alebo cereálií. Cieľom výrobcov je, aby deti vystriedali nezdravé sladkosti za bio kvalitné pochúťky. Ovocné a ovocno-tvarohové pochúťky sú vyrábané pomocou špeciálneho výrobného procesu (Lyofilyzácia – sušenie mrazom), aby sa v tejto maškrte zachovávajú kľúčové nutričné hodnoty - vitamíny, minerály a autentické chute čerstvého ovocia a zároveň ostali príjemne chrumkavé.

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Petra Friends snack

 

 Vhodné pre ľudí trpiacich rôznymi intoleranciami

V širokom portfóliu výrobkov nenájdete žiaden pridaný cukor, soľ, arómy, farbivá, či konzervanty alebo iné pomocné látky. Medzi pochúťkami a nájdete aj chrumky pre ľudí, ktorí vyhľadávajú potraviny bez lepku a či bez laktózy a všetky výrobky sú aj bez vajec.

 

Fotka Nordic Foodie Slovensko.

 

Vhodné aj pre deti už od 7 mesiacov
Aktuálne k rozmachu pomáha aj trend zdravej výživy, ktorý si získava stále viac priaznivcov, aby sebe, no najmä svojim deťom dopriali zdravé pochúťky, ktoré nahradia sladkosti. Skladné snacky Nordic Foodie vám umožnia mať zdravú stravu vždy po ruke, aj na cestách! Nordic Foodie produkty sú vhodné pre deti od 7 mesiacov a sú skvelým doplnkom v strave detí. Snacky sa rozpúšťajú v ústach, takže nehrozí dieťatku zabehnutie, ale radi si chrúmu aj dospelý, ako alternatívu k čipsom a podobne.

 

Fotka Nordic Foodie Slovensko.

 

Od apríla bude na trhu nová línia produktov Petra&Friends v atraktívnom novom designe.

   

Fotka Nordic Foodie Slovensko.

 

Široká ponuka

V ponuke nájdete Crunchy Foodie - bio hviezdičky z celozrnnej špaldy, ryže, jablkovej šťavy a rôznej zeleniny (mrkva, cvikla alebo špenát), spĺňajúce všetky požiadavky na výrobky pre bábätká od 7 mesiacov a neobsahujúce laktózu.

Fruity Foodie - bio chrumkavé čisté ovocie (banán, jablko, čučoriedka alebo banán, kakao, vanilka) pre deti už od 12 mesiacov, ktoré neobsahujú lepok ani laktózu

Yogi Foodie – ovocno-tvarohová pochúťka (banán, jablko, čučoriedka alebo jahoda a tvaroh) pre ctiteľov mliečnej chute, ktorá neobsahuje lepok.

Smoothie Snack - chrumkavá pochúťka z rozličného ovocia (banán, jablko, čučoriedka/ banán, jablko, jahoda alebo banán, jablko, kakao, vanilka) určená pre dospelých ktorým záleží na zdravej výžive, nízkom obsahu kalórií. Pochúťka vhodná pre ľudí uprednostňujúcich potraviny bez lepku a laktózy. Smoothie Snack s tvarohom je alternatíva k Yogi Foodie pre dospelých

 

Fotka Nordic Foodie Magyarország.

  

Špička na trhu

Nové výrobky sa vyvíjajú priamo v sesterskej spoločnosti v Dánsku a väčšina procesov výroby prebieha na Slovensku, no z časti aj v zahraničí. Produkty tejto značky sa vďaka svojej jedinečnosti a kvalite okrem Slovenska a Dánska, rozšírili aj do Číny, Singapuru, Maďarska, Poľska, Írska. Nordic Foodie sa pravidelne zúčastňuje na svetových výstavách a v roku 2018 na potravinárskom veľtrhu vo Francúzsku, boli v rámci ocenenia “Disney Tous en Forme” vybraný medzinárodnou komisiou medzi 20 najinovatívnejších výrobcov z pomedzi 7300 zúčastnených vystavovateľov.

 

 

Text a foto: Nordic Foodie s.r.o.
Viac na: www.nordicfoodie.sk                   www.nordicfoodie.com