Flammkuchen koláč, ktorý vás dostane. V dnešnej dobe si chceme každé jedlo vychutnať, samozrejme, okrem toho, by malo byť zdravé, ľahké, plné chuti a cenovo dostupné. Všetky tieto vlastnosti spĺňa Flammkuchen, koláč čerstvo upečený podľa originálneho Alsaského receptu. Vďaka svojej chuti sa uplatní v domácnosti, pouličných festivaloch, ale skvele sa hodí do každej gastro prevádzky.

Fotka Flammkuchen.

Flammkuchen svojou chuťou osloví mladú generáciu, ale zároveň i staršiu klientelu
Rodinná firma s 40 ročnou praxou v gastronómii vie čo ponúka. Takmer v celej západnej Európe je tento koláč obľúbeným pokrmom a pomaly si na jeho skvelú chuť začínajú zvykať i v Čechách a na Slovensku. Originálny recept spoločnosti a špičkovou kvalitu zabezpečuje svetoznáma firma Gusto Palatino špeciálnym certifikovaným lisovacím procesom, ktorý bol extra pre Gusto Palatino vyvinutý.  Ročná kapacita výroby je 30 miliónov výrobkov Flammkuchen / Tart Flambée, ktorú zaisťujú dve plnoautomatické produkcie na dvoch výrobných miestach s certifikátom IFS. Veľkého úspechu sa teší preto, že sa drží tradičného rodinného postupu výroby s kvalitou BIO.

 

Fotka Flammkuchen.

 

Čo je vlastne Flammkuchen / La Tarte Flambée?

La Tarte Flambée z alsaského regiónu, známy ako Flammkuchen po našom Alsaský slaný koláč. Chutné jedlo, ktoré sa konzumuje vo francúzskych a nemeckých reštauráciách, bistrách a krčmách. Jeho popularita neustále rastie a chuť slaného koláča si s obľubou vychutnávajú i vo Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, ale i v celej západnej Európe. Vďaka svojej lahodnej a jedinečnej chuti, ľahkosti a chuťovej nápaditosti sa stáva pokrmom mladých i starších.

 

Flammkuchen je vyrábaný podľa najprísnejších hygienických predpisov HACCP 

Prázdny plát stačí iba rozbaliť, Creme Fraiche pomazať a chutne obložiť syrom, či slaninou. Takto pripravený Flammkuchen vsuniete do prehriatie trúby, či Kombi trúby, alebo pece na pizzu. Po 2,5 minúte dostanete chrumkavý zážitok z Alsaska, ktorým Vašich hostí ohromíte.

 

Fotka Flammkuchen.

 

Bez chémie
Gourmet Flammkuchen je samozrejme bez chemických konzervantov a farbív. Každý Flamkuchnen plátkom je jedinečný ruční výrobok, ktorý je pripravovaní s láskou.

 

Fotka Flammkuchen.

 

Nespočetné množstvo výhod
Koláč pripravíte rýchlo, cca za 3 minúty. Na začiatok nepotrebujete originál pec, stačí vám trúba. Nepotrebujete vyrábať cesto, stačí si objednať a mrazený vám vydrží 1 rok, čerstvý 2 týždne. Koláč má nekonečné možnosti variácií, môžete si ho ochutiť na akýkoľvek spôsob. Popritom zostáva ľahký, bio a zároveň ide s trendom.

 

Fotka Flammkuchen.

 

Vhodný pre každú gastro prevádzku 

Flammkuchen je vhodný pre každú gastro prevádzku, bistra, kaviarne, diskotéky, fast foody ale i domácnosť. Hľadáte cestu, ako vylepšiť Vašu prevádzku? Vhodnou voľbou je Flammkuchen.

 Fotka Flammkuchen.


Text upravila: Lenka Drgoncová
Foto: Flammkuchen
Viac na: www.flammkuchen.cz