Malé rodinné mäsiarstvo, Hasvársky dvor, pozostávajúce z troch členov, vzniklo v roku 2018 ako prirodzené pokračovanie profesionálnej cesty majiteľa Tomáša Baricu, s cieľom vyrábať pre rodinu, priateľov, známych a klientov „čisté“, kvalitné mäsové výrobky, ktoré na slovenskom trhu chýbajú.

Hasvársky dvor ponúka mäsové výrobky bez lepku, zahusťovadiel a desiatok emulgátorov, vyrábané poctivo z prvotriedneho mäsa zo slovenského farmového chovu, z kvalitných surovín a korenín, podľa storočných, generáciami osvedčených receptov.

 

zapekačky

 

Čerstvé produkty
Vždy sa môžete spoľahnúť na čerstvosť mäsa a rovnako mäsových výrobkov, ktoré firma vyrába čerstvé každý týždeň. Výroba je realizovaná vo vlastných priestoroch spoločnosti, v Kostolnej pri Dunaji, a preto firmu nazvali „Hasvársky dvor“, inšpirovaní historickým názvom obce.

V ponuke nájdete mäso bravčové, kuracie, morčacie, hovädzie, teľacie, všetky v krásnej kuchynskej úprave a rôzne chutné výrobky z nich. Snahou nie je vyrábať široký sortiment výrobkov, ale skôr sa chce firma sústrediť na dlhodobú kvalitu a na spokojnosť stálych zákazníkov. Všetky výrobky sú výhradne z vlastnej produkcie a klienti si ich môžu zakúpiť iba v predajni firmy, ktorá je súčasťou výrobne. Výrobky si hneď po prvom predaji našli veľa spokojných klientov, ktorí sa každý týždeň vracajú nadšení na ďalší nákup.

 

bresaola cela

 

Ku každému klientovi majitelia rodinnej spoločnosti pristupujú osobitne a súčasťou predaja je vždy malá degustácia. Predaj sa realizuje iba dva krát do týždňa, v piatok navečer a v sobotu doobeda, v ostatné dni sa vyrábajú produkty. Medzi jedinečnosti patrí profesionalita, čerstvosť a vysoká kvalita všetkých produktov a osobitný prístup ku klientom.

 

IMG 5464

 

Vychutnajte si najvyššiu kvalitu mäsových výrobkov. V ponuke nájdete klasické zabíjačkové špeciality, tlačenku, jaterničky, krvavničky, paprikový lalok, zabíjačkovú kašu, čerstvé plnené mäsko klobásovou zmesou, klasické údeniny údené vo vlastnej udiarni, oravskú slaninku, niekoľko druhov klobások (čerstvé aj suché) a údené mäsá.

Kvalitné druhy mäsa
Ak dbáte o svoje zdravie vyskúšať môžete bravčovú a kuraciu šunku v bio kvalite, údený i marinovaný losos, či kvalitný vývar z kuracieho a teľacieho mäska v skle.

Široká ponuka

Pre milovníkov chutného mäsa je pripravený hotový hovädzí guláš a kapustnica v skle, paštéty v skle, tradičná huspenina, pečený leberkasse, výborná škvarená masť a oškvarky, lososová a oškvarková pomazánka, pleskavica, hamburger, prosciutto a bresaola z vlastnej sušiarne, viedenské a debrecínske párky, rôzne upravené mäsá spôsobom sous vide, teľacie a hovädzie steaky, kuracie rolky a sezónne špekáčiky.

 

oskvarky

 

Studené misy
Na rodinnú oslavu, či firemné podujatie si môžete objednať studené misy výlučne z výrobkov firmy. Chutnou voľbou môže byť i celé pečené bravčové pliecko na drevenom uhlí. Ústretovosť zamestnancov sa prispôsobí vašim vlastným požiadavkám.

 misa šunková

 

 

 

Text a foto: Hasvársky dvor

Text upravila: Lenka Drgoncová

Viac nawww.facebook.com/hasvarskydvor