Raňajky sú v každom hoteli alebo penzióne základ. Poskytnutie pestrých a chutných možností sa stáva nevyhnutným štandardom. Každé raňajky sú spojené s mliekom a mliečnymi produktami. Skúste si predstaviť kávu bez mlieka, müsli bez jogurtu, chýbajúce jogurty, detské dezerty alebo chlieb bez masla, nátierky alebo syra, bryndzi. Všetky tieto výrobky dodáva na slovenský trh pod značkou TAMI firma AGRO TAMI, a.s. Nitra.

 

ranajky mensia kvalita 1

 

Vysoká kvalita

Spoločnosť dodržuje prísne podmienky pri spracovaní a výrobe. Vďaka tomu si drží vysokú kvalitu a množstvo spokojných zákazníkov. AGRO TAMI má vo svojej ponuke tak ako malé balenia – vhodné rovno na stôl, aj veľké balenia, ktoré sú ideálne na ďalšie spracovanie v kuchyni.

 

slovenska spolocnost

 

Veľký výber

Vo svojom bohatom portfóliu má mlieka s rôznym obsahom tukov, v rôznych baleniach a tiež aj mlieko pre osoby s laktózovou intoleranciou.  Široká ponuka jogurtov zahŕňa klasické najobľúbenejšie príchute , ale aj moderné a netypické varianty. Vďaka tomu sa ulahodí nie len detskému, ale aj dospelému návštevníkovi. Paletu bielych jogurtov a bezlaktózový variant možno využiť ako prílohu pod müsli, alebo ovocné šaláty.

 

bezlaktozove

 

 Chutné syry i nátierky

Nemožno nespomenúť ponuku smotanových ochutených aj neochutených nátierok, kde si spoločnosť drží svetové líderstvo. Nátierky s vysokým obsahom bielkovín, nízkym obsahom tuku sú ľahko roztierateľné a dajú sa použiť ako hotový dip napríklad k hranolkám alebo pečeným zemiakom. Raňajky by boli určite veľmi ochudobnené bez syrov. Či už tavených, plesnivých alebo tvrdých. V ponuke sú aj syry nakladané a syrové torty, ktoré určite vizuálne spestria raňajkovú ponuku.

 

banner MANA de luxe

 

Tvaroh, ktorý si obľúbi každý

AGRO TAMI vyrába a dodáva pravý hrudkový tvaroh, ktorý sa klasicky spracováva, a tak nestráca svoju vlastnú štruktúru. Vďaka tomu je vhodný do tradičných domácich kysnutých koláčov, ktoré sú u nás tak obľúbené.

 

tvaroh


Spoločnosť AGRO TAMI je čisto slovenská spoločnosť, ktorá spracováva slovenské mlieko a má záujem podporovať dobré meno Slovenska kvalitnými raňajkami v našich hoteloch, reštauráciách a penziónoch.

Známa značka, vysoká kvalita a skvelá chuť. 

 

Text a foto:  AGRO TAMI, a.s. 

Viac na: www.agrotami.sk