Kopie nove logo

Manželia Ostrožovičovci vybudovali z malej rodinnej firmy v priebehu dvoch desaťročí stabilné vinárstvo s celým zázemím pre výrobu vína. Táto vinárska firma Jaroslava Ostrožoviča pôsobí na trhu už 28 rokov. Na Tokaji obhospodarujú 58 hektárov vlastných rodinných vinohradov, systémom integrovanej produkcie šetrnej k ľuďom aj k prírode.

 Firemné akcie i rodinné oslavy

Areál firmy je plný zelene a ponúka okrem vína príležitosti rôznym aktivitám a relaxu. Tokajský dom vo Veľkej Tŕni s vínnou sálou pre 50 osôb je čarovným miestom, kde môžete usporiadať firemné školenia, semináre, ale aj rodinné oslavy. Príjemnú atmosféru umocní výborná zemplínska kuchyňa v kombinácii so skvelými vínami z vlastnej produkcie.

 

mjgu

 

Celoročná ochutnávka vín
Celoročne je možná ochutnávka vín v klasickej tokajskej pivnici, vytesanej v sopečnej vyvreline - tufe v hĺbke 13 metrov pod zemou. Pol kilometra chodbičiek a chodieb, tri degustačné miestnosti a firemný archív s množstvom vzácnych, plesňou obrastených fliaš, sú ozajstným zážitkom.

 

 

Ubytovanie nielen pre milovníkov vín
Priamo vo vinárstve vybudovali Ostrožovičovci penzión pre 40 osôb s izbami, ktoré sú vybavené modernými prvkami, ako TV, SAT, WIFI, a pod. V lete iste poteší vyhrievaný bazén a celoročne jacuzzi, prístupná všetkým ubytovaným hosťom neobmedzene.

 

 

Ostrožovič – najlepšie vína sveta
V portfóliu firmy nájdete prvé ľadové víno z Tokaja, aj krásne slamové cuvée, ktoré zberá medaile po svete. Značku Ostrožovič nájdete medzi 1000 najlepšími vínami sveta a každoročne medzi 100 NAJ Slovenska v Národnom salóne vín.

  

jfvhfvhdc

 

 

K medzinárodným úspechom patria zlaté medaile zo súťaží Finger Lakes International v Amerike, Bacchus Madrid v Španielsku, Ljubljana Slovinsko, Thessaloniki Grécko, Grand Prix Austerlitz aj AWC Vienna v Rakúsku. K najnovším významným úspechom patrí zlatá medaila zo San Francisca za Tokajskú výberovú esenciu ročník 2000, zo slovenských úspechov spomeňme šampióna na vinárskej súťaži Vinum Laugaricio 2018 za Muškát žltý Special Collection ročníka 2017.

 

Myslite na darčeky včas

Ostrožovičovci  vás počas celého roka pozývajú k nim do Veľkej Tŕni, ale pokiaľ máte na Tokaj ďaleko, vína vám radi zašlú kamkoľvek v rámci SR grátis do dvoch pracovných dní. Môžete si vybrať zo širokého sortimentu vín a darčekov. Ostrožovičovci vám  sprostredkujú pre vašich obchodných partnerov a priateľov kompletnú prípravu a expedíciu darčekov na kľúč, pričom prepravné v rámci SR máte grátis. 

 

 

Text a foto: Ostrožovič spol. s r.o.

Viac nawww.ostrozovic.sk