Každá z nás si potrpí na krásu. Preto nebude prekvapením, že sme si aj my z redakcie k obedu vyberali vždy také nápoje, ktoré boli v sexy fľaši a obsahovali ovocné šťavy. Keď si však naša redaktorka namiesto ananásovej šťavy objednala niečo iné, prepadla nás zvedavosť. Vtedy sme ešte netušili, čo všetko je v tej drobnej fľaške, ktorú pred nás čašník položil.

 

omladzujuci ovocny napoj čerstvá ovocná šťava v skle letne osvieženie organicky produkt biostrava 1


Pozor, bude to chyták! Čo potrebuje pleť, aby zostala mladá a pružná čo najdlhšie? Hydratačný drink s kyselinou hyalurónovou. Prosím, drink? Áno, nepomýlili sme sa, drink. Že existujú nápoje s účinkami omladzovacích krémov, sme zistili len nedávno. Začalo sa to na terase reštaurácie, kde naša redakčná partia trávi obednú pauzu. Prirodzene, nie je tak ľahké uveriť, že skutočne existuje zázrak, ktorý dokáže dodať telu všetky žiadané vitamíny a minerály, nevyhnutné pre zdravie a nekonečnú mladosť. Bez toho, aby sme si čítali podrobnejšie etiketu, napili sme sa postupne všetky. Dobre, prvý dojem bol pozitívny. Začali sme študovať etiketu. Funkčný melónový nápoj. Otočili sme fľašu, aby sme si prelúskali zloženie. Podiel ovocných štiav 62%. Kolegyňa sa uškrnula s tvrdením, že to bude klasika a spustila: „voda, cukor, ovocný koncentrát....“ Na čo som ju pozastavila, a začala ju opravovať, vymenujúc všetky ovocné pyré a šťavy, ktoré tvoria viac ako polovicu nápoja. Vtom nastal šok. Nijaký cukor. Len pramenitá voda a...kyselina hyalurónová!


Späť k prednej strane etikety. Druhýkrát pijeme pozornejšie. Triedime si na jazyku chute a snažíme sa identifikovať zložky. Rozpoznali sme ich všetky. Okrem tej kyseliny. Fajn, toto nie je naposledy, čo sme si objednali niečo také. Obsluhy sa pýtame, či majú aj inú príchuť z tej istej značky. Spomína ešte žltý a červený variant. Za desať minút sme ochutnali zo všetkých. Vysvitlo, že žltý chutí po žltom melóne a hruške. Červený po dyni a malinách.

 

omladzujuci ovocny napoj hydrate melonova voda funkčný nápoj divas drink topfashion zdravy pitny režim 1

 

S menej, než pollitrovým balením a  absolútne nijakým cukrom je tento neinvazívny kozmetický zázrak ako stvorený na to, aby vás nezaťažil za žiadnych okolností. Na svietivo oranžovej etikete síce stojí drobná poznámka, že sa vnútri nachádza 400 mililitrov radosti. My si však dovoľujeme dodať, že sa v ňom ukrýva aj rovnaké množstvo leta. Osviežujúca chuť cantaloupe melóna s mangom nám zachutila na prvú. Našu must have dávku ovocných štiav sme tak po novom stlačili do Hydrate +. Zasýtenie, ktoré sa dostaví prakticky po treťom dúšku nám síce zabránilo vypiť všetko na jedno posedenie, ale tým, že sme si kúpili fľašu v plastovom obale, mohli sme odísť bez toho, aby sme si priplácali za vratný obal. A keďže to nie je samozrejmosť v každom podniku, zvykli sme si chodiť už len sem. Čo si zaplatíme, to nám patrí, no nie?


Poznajúc pozitívne vlastnosti kyseliny hyalurónovej na pleť, čakali sme, že sa účinky dostavia ihneď. Ale tvár bez vrások v zrkadle asi nezbadáte. Čo je pochopiteľné. Lebo s úsmevom na tvári je aj každá vráska šťastia sexy. Presne ako Hydrate +, ktorý sa spolu s ďalšími funkčnými nápojmi stal povinnou letnou výbavou našej redakcie. A môžete trikrát hádať, kam si odteraz nalievame vodu s citrónom a malinami. Presne tak, do tejto podarenej plastovej fľašky, ktorá má v sebe číru radosť a chuť leta.

 

omladzujuci ovocny napoj funkčne napoje s obsahom vitaminov a koenzymu q10 kyselina hyaluronova letne osvieženie 1

Okrem melónových drinkov je k dispozícii celý rad ďalších funkčných nápojov. Každý z nich vyniká jedinečnou chuťovou kombináciou a blahodárnym zložením vitamínov a minerálov. Oplatí sa vyskúšať všetky.

 

Dokonca aj samotná fľaška oplýva sexepílom. Je z ľahučkého plastu a perfektne sa hodí do ruky. Oceňujeme najmä praktický matný povrch, vďaka ktorému sa drink nevyšmykne z ruky za žiadnych okolností. A priznajme si, v týchto pekelných letných dňoch z ruky vykĺzne hocičo, počnúc kľúčmi, slnečnými okuliarmi a končiac smartfónom. Vieme, o čom hovoríme.

 

Text: J.K

Foto: DIVAS drink

Viac na: www.divasdrink.com