11.ročník gastronomického veľtrhu TOP GASTRO & HOTEL prebieha od 16. do 19. Februára 2017 v pražskom Výstavišti. O zážttu veľtrhu boli požiadaní Ministerstvo zemědělství ČR, Potravinářská komora ČR, Agrární komora ČR, Asociace hotelů a restaurací ČR, Asociace kuchařů a cukrářů ČR a Česká barmanská asociace.

DSC 9935
Veľtrh TOP GASTRO & HOTEL je jedným z najvýznamnejších akcií vo svojho odboru v Českej republike. Veľtrh je tematicky rozdelený na niekoľko Segmentov. V PROFI ZÓNE sa predstavili firmy so zameraním na vybavenie hotelov či iných ubytovacích zariadení a gastro prevádzok. V tejto kategórii predstavila spoločnosť Ille produktovú líniu do hotelových a ubytovacích jednotiek, ktoré vynikajú svojim dizajnom.

DSC 9929

Sortiment v kategórii gastro vybavenia predstavila aj spoločnosť Alba Hořovice. Dizajnový nábytok pre reštauračný a hoteliersky segment odprezentovala aj spoločnosť GO IN. Inovačné technológie do gastro prevádzok predstavili firmy LSI Software či DRINK & DELICACIES ZÓNA odprezentovala ponuku alko / nealko drinkov z českej aj medzinárodnej produkcie.

DSC 9928

V TOP CAFÉ & BAR ZÓNE môžete zase natrafiť na distribútorov kávy, kávovarov či pražiarov. Cafe & Co. nás očarila svojou ponukou dizajnových kávovarov, ktoré sú vhodné na profesionálne využívanie na vysokej úrovni. V SOUTĚŽNÍ ZÓNE tiež prebiehali prezentácie partnerských barov, barmanov či pivných špecialistov. 

DSC 9924

Na veľtrhu nájdete aj vydavateľstvo MEDIA/ST, ktoré sa veľtrhu zúčastnilo ako jediné médium svojho typu, pokrývajúce všetky prítomné segmenty.

DSC 9957

 

Foto a text: AV