Už desať rokov existuje na Slovensku súťaž, ktorá si všíma intenzívnu prácu našich hotelierov. Tento rok nie je výnimkou.

 

Už desať rokov existuje na Slovensku súťaž, ktorá si všíma intenzívnu prácu našich hotelierov. Tento rok nie je výnimkou. Súťaž Hotelier roka sa práve dostala do finále. Z 15 nominovaných sa podarilo postúpiť trom nominovaným. Zahlasovať za nich môžete aj vy. 

 

 

galavečer Hotelier roka 2015 2

 

 

 

Svojím hlasom nevyjadríte len sympatie, ale tiež podporíte rozvoj cestovného ruchu na Slovensku. Kvalita hotelierov sa na Slovensku líši. Práve táto kľúčová osoba je však zodpovedná za chod celej prevádzky a stará sa o to, aby k imidžu celého hotela patril aj stabilný tím pracovníkov. 

 

Cítili ste sa na poslednej dovolenke príjemne a pochvaľovali ste si personál? Chutilo vám jedlo a vyhovovala čistota izieb?Vedzte, že za vašou spokojnosťou je jedna dôležitá osobnosť. Človek, ktorý zodpovedá za to, aby každá súčasť systému fungovala na 100%. Práve týmto hlasom môžete ovplyvniť vývoj hotelierstva u nás. 

 

Galavečer udeľovania cien sa uskutoční počas Jesenného stretnutie hotelierov. Preto máte ešte stále šancu zmeniť poradie finalistov a ovplyvniť to, kto sa nakoniec stane víťazom. 

 

Viac informácií o súťaži a nomináciách nájdete na oficiálnej stránke súťaže