Už desať rokov existuje na Slovensku súťaž, ktorá si všíma intenzívnu prácu našich hotelierov. Tento rok nie je výnimkou. Súťaž Hotelier roka sa práve dostala do finále. Z 15 nominovaných sa podarilo postúpiť trom nominovaným. Zahlasovať za nich môžete aj vy. 

 

 

galavečer Hotelier roka 2015 2

 

 

 

Svojím hlasom nevyjadríte len sympatie, ale tiež podporíte rozvoj cestovného ruchu na Slovensku. Kvalita hotelierov sa na Slovensku líši. Práve táto kľúčová osoba je však zodpovedná za chod celej prevádzky a stará sa o to, aby k imidžu celého hotela patril aj stabilný tím pracovníkov. 

 

Cítili ste sa na poslednej dovolenke príjemne a pochvaľovali ste si personál? Chutilo vám jedlo a vyhovovala čistota izieb?Vedzte, že za vašou spokojnosťou je jedna dôležitá osobnosť. Človek, ktorý zodpovedá za to, aby každá súčasť systému fungovala na 100%. Práve týmto hlasom môžete ovplyvniť vývoj hotelierstva u nás. 

 

Galavečer udeľovania cien sa uskutoční počas Jesenného stretnutie hotelierov. Preto máte ešte stále šancu zmeniť poradie finalistov a ovplyvniť to, kto sa nakoniec stane víťazom. 

 

Viac informácií o súťaži a nomináciách nájdete na oficiálnej stránke súťaže