Slovensko aj keď je len malá krajina v srdci Európy,má územie bohaté na prírodné skvosty, unikátne pamiatky svetového dedičstva UNESCO,termálne pramene,ale aj najmenšie veľhory sveta Vysoké Tatry.

 

sorea

 

Prestížne ocenenia

Na malom území tu môžete nájsť od historických pamiatok, bohatej ľudovej kultúry až po zábavu v rušných uličkách miest. A práve v najatraktívnejších turistických lokalitách Slovenska,vo Vysokých a Nízkych Tatrách, na Spiši a v Bratislave ponúka dokonalú harmóniu dovolenky hotelová spoločnosť SOREA, ktorá získala prestížne ocenenie Slovak Business Superbrands 2017, 2018 aj 2019. Zaradila sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach,ako aj pri výbere dovolenky na Slovensku.

 

Hotel SOREA TRIGAN

 

SOREA dokáže uspokojiť najširší okruh záujemcov každej vekovej kategórie a v každom ročnom období. Celoročne pripravuje okrem pobytových rodinných programov, športové sústredenia, školy v prírode, kongresy, semináre, školenia, aj zaujímavé produkty pre svojich návštevníkov zamerané na wellness, oddych, relax a regeneráciu.

 

Hotel SOREA TITRIS

 


Využite bezpoukazovú formu benefitu na rekreáciu od zamestnávateľa, ktorá predstavuje faktúru vystavenú hotelom SOREA na meno beneficienta. Podstata bezpoukazovej formy nie je materiálna, ale spočíva v spotrebe služby - oprávnenosť výdavkov beneficienta sa preto nepodmieňuje vlastníctvom fyzického nosiča /elektronickej karty, ale predložením účtovného dokladu (faktúry)vystaveného hotelom SOREA za spotrebované služby. Účtovný doklad musí obsahovať „označenie“(meno a priezvisko) beneficienta. Žiadosť o vystavenie dokladu na uplatnenie príspevku od zamestnávateľa nahláste hneď pri rezervácii.  Za oprávnené výdavky zamestnanca sa považujú služby cestovného ruchu spojené s ubytovaním min. 2 prenocovania v hoteloch SOREA a  pobytový balík obsahujúci ubytovanie minimálne  na 2 prenocovania a stravovacie služby alebo iné služby súvisiace s rekreáciou v hoteloch SOREA.

 

Hotel SOREA URÁN

 

Výhody klubu SOREA
Navštívili ste niektorý z hotelov SOREA a máte záujem o klubovú kartu SOREA? Chcete aj vy využívať zľavy z ceny ubytovania či doplnkových služieb, ktoré plynú pre majiteľov klubovej karty? Stačí vyplniť nižšie uvedený formulár Staňte sa členom Vernostného programu Klub SOREA. SOREA vernostná zľava poskytuje rôzne zľavy, ako sú napríklad 5 % z pultového cenníka ubytovania, 5 % z pobytového cenníka, 5 % z cien produktových balíkov SOREA, 5 % z cien akciových pobytov (pokiaľ nie je stanovené inak), 20 % na vstup do BOWLING centra v hoteli SOREA HUTNÍK, 30 % na vstup do AQUA Relax centra v hoteli SOREA TITRIS, 30 % na vstup do Wellness URANIA v hoteli SOREA URÁN, 30 % na vstup do centra WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU v hoteli SOREA TRIGAN a 30 % na vstup do krytého bazénu s termálnou vodou v hoteli SOREA MÁJ alebo na letné termálne kúpalisko TERMAL raj v areáli hotela SOREA MÁJ v Liptovskom Jáne. Stačí sa zaregistrovať.

 

BOWLING centrum hotel SOREA HUTNIK

 

Hotelová spoločnosť SOREA má pre vás pripravené skvelé last minute, wellness pobyty, víkendové akcie i kongesové akcie, ale i pobyty pre seniorov. Každý si príde na svoje. Stačí si vybrať, či už z ponuky na stránke, alebo katalógu. Leto sa blíži, vyberte už dovolenku už dnes!

 

SOREA - dovolenka na Slovensku!

 

 

 

 

TEXT A FOTO: SOREA

Viac na: www.sorea.skwww.sorea.sk