Nedotknutá kysucká príroda, absolútny pokoj ďaleko od zhonu miest, pobyt v tradičných dreveniciach a rozmaznávanie vo wellness pod holým nebom. Toto je presne to, čo dnes ľudia očakávajú od aktívnej dovolenky. Sudopark je unikátnym komplexom dreveníc. Tu ste v otvorenej prírode a pritom dostanete všetky služby ako na podnose.

 

Sudopark Klokočov_celkový pohľad

 

Sú doslova utopené v kysuckých lesoch plných húb a lesných plodov v nadmorskej výške 700 metrov nad morom, prinášajú nádherné výhľady a pritom absolútny komfort. Štvorica dreveníc poskytne nezabudnuteľné chvíle strávené s rodinou, ale sú aj ideálnym miestom pre romantiku vo dvojici, stretnutia priateľov a kolegov plné zábavy, ale aj aj skvelým východiskovým bodom pre spoznávanie Kysúc. Veľkým lákadlom je blízke pútnické miesto Živčáková alebo Korňanský ropný prameň. 

V Sudoparku, ktorý sa nachádza v Klokočove na Kysuciach, si určite nebudete mať problém vybrať ubytovanie ušité na mieru. Nikde totiž nedostanete na výber z toľkých možností. Štyri drevenice, každá je iná a každú môžete mať celú, alebo aj po jednotlivých izbách a apartmánoch.

Hostia sa môžu ubytovať v pohodlných izbách Sedliackeho domu, kompletne zariadených apartmánoch Meštianskeho dvora a Drevenice u Igora alebo v samostatnej drevenici - Kysuckej chalúpke.

 

Sudopark Klokočov_wellness

 

Pre aktívnych a športovo založených hostí je k dispozícii multifunkčné ihrisko s umelým povrchom a požičovňa elektrických bicyklov. Deti sa vybláznia na detskom ihrisku so šmýkľavkou a a ježibabím domčekom. Mimoriadne atraktívne sú večerné opekačky a grilovačky, z ktorých sa šíri vôňa grilovaného mäsa a nesie sa zábava.

Balzamom na každodenný stres je wellness pod holým nebom. V každom ročnom období a v každom počasí môžete relaxovať v drevených sudoch s teplou vodou pod hviezdnou oblohou a s liečivým výhľadom na kysuckú krajinu. Atraktívna je aj čertova kúpeľ - liatinová nádoba, ktorá je zospodu vykurovaná skutočným ohňom.

Sudopark disponuje samostatnou spoločenskou a školiacou miestnosťou vybavenou technikou s kapacitou asi 40 osôb. Spojenie firemnej akcie a nedotknutej prírody na česko-slovenskom pohraničí tak posúva teambuilding na vyššiu úroveň. V Klokočove tiež pripravia súkromnú spoločenskú akciu, či svadbu. Súčasťou komplexu je aj reštaurácia a bar s kapacitou až 45 osôb. 

 

Sudopark Klokočov_Sedliacky dom izba

 

DREVENICE SUDOPARKU

MEŠTIANSKÝ DOM

V MEŠŤIANSKOM DOME sa môžete ubytovať v štyroch samostatných apartmánoch. Každý má samostatnú kúpeľňu, kuchyňu s obývačkou a spálňu (či aj dve). Rezervujte si apartmán alebo celý dom.

5 spální z toho 2 prepojené, 4 kúpeľne, 4 kuchyne a obývacia izba, 2 krby, terasa, 12 lôžok, 8 možných prísteliek

SEDLIACKÝ DOM

SEDLIACKÝ DOM je tvorený tromi izbami so samostatnými kúpeľňami. V prízemí sa nachádza veľká sdieľaná kuchyňa a společenská miestnosť. Môžete si prenajať izbu aj celý dom.

3 spálne, 3 kúpeľne, 1 kuchyňa (s kachľovou pecou) a spoločenská miestnosť, 8 lôžok, 4 možné prístelky

 

Sudopark Klokočov_Kysucka chalupka

 

KYSUCKÁ CHALUPA

V KYSUCKÉ CHALUPE nájdete dve spálne so spoločnou kúpeľňou, kuchyňou a obývačkou. Prenajmite si celú rozprávkovú chalúpku pre svoju rodinu, priateľov či kolegov.

2 spálne, 1 kúpeľňa, 1 kuchyňa a obývacia izba, 1 krb, 6 lôžok, 2 možné prístelky

DREVENICa U IGORA

DREVENICE U IGORA je rozdelená na dva mezonetové apartmány. Každý má v prízemí obývačku s krbom a kuchyňou, na poschodí potom spálňu s kúpeľňou. Prenajmite si svoj samostatný poschodový apartmán alebo celý dom.

2 spálne, 2 kúpeľne, 2 kuchyne a obývacej izby, 2 krby, terasa, 8 lôžok, 4 možné prístelky

 

Sudopark Klokočov_U Igora

Sudopark Klokočov_U Igora_príroda

 

Text: BK
Foto: Sudopark
Viac na: www.sudopark.sk