Relax v saune, v lete oddych v súkromnom bazéne, ktorý v zime slúži ako ochladzovací pre saunu a z lyžovačky až takmer k dverám luxusnej chaty. Aj taká môže dovolenka v jednom z najvychýrenejších lyžiarskych stredísk. Mountain Chalets sú komfortné chaty priamo na svahu strediska Valčianska dolina.

 

Mountain Chalets Valčianska dolina_celkový pohľad

 

Majú fantastickú polohu uprostred všetkého podstatného, čo atraktívny Turiec ponúka pre turistov. Čarovná príroda Lúčanskej Malej Fatry s nekonečnými možnosťami na turistiku a cykloturistiku je lákadlom sama osebe. Blízko mesto Martin, ktorého múzeá a galérie nemajú obdobu. A na dosah je aj kúpeľné mesto Turčianske Teplice so svojim známym akvaparkom.

Do Valčianskej doliny sa však chodí najmä za lyžovaním. Rodinná lyžovačka s množstvom atrakcií a bývanie len 200 metrov od vleku miestneho strediska Snowland Valčianska dolina. Takýto nadštandardný pobyt môžu hostia zažiť v chatách Mountain Chalets.

 

Mountain Chalets Valčianska dolina_terasa

 

Mountain Chalets sú tri krásne chaty, ktoré ponúkajú zázemie aj pre tých najnáročnejších hostí. Lyžiari, rodiny s deťmi, turisti, či cykloturisti ocenia atraktívnu lokalitu a pritom pokoj a súkromie, ktoré ubytovanie pod horou poskytuje.

Štýlové chaty Orol, Býk a Medveď sú situovaná na okraji lesa. Ich vybavenie a areál dostane každého. Sauna, vírivka či vonkajší krytý bazén – to je len niekoľko lákadiel, ktoré osviežia pobyt vo Valčianskej doline a urobia ho nezabudnuteľným. Každý chalet má terasu s plynovým grilom a altánok pre asi 20 osôb. K tomu detské ihrisko a plážové ihrisko sľubujú poriadnu dávku zábavy.

 

Mountain Chalets Valčianska dolina_ihrisko Mountain Chalets Valčianska dolina_spoločenská miestnosť

 

Každá z trojice chát má kapacitu osem osôb. Na prízemí chaty si môžete užívať teplo sálajúce z krbovej piecky, pozrieť si program v televízore, zahrať si spoločenské hry alebo počúvať rádio. Súčasťou obývacej miestnosti je jedálenské posedenie a gauč, ktorý slúži ako prístelka pre jednu osobu.

Milovníci dobrého jedla ocenia nadštandardne zariadenú kuchyňu s elektrickou rúrou, keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom i hriankovačom.

Drevené masívne schodisko sprístupňuje poschodie s tromi spálňami. Dve spálne sú dvojlôžkové s manželskou posteľou, jedna je dvojlôžková s poschodovou posteľou a prístelkou v podobe výsuvného lôžka. V každej chate je zabezpečené bezplatné WiFi internetové pripojenie.

 

Mountain Chalets Valčianska dolina_televízor

Mountain Chalets Valčianska dolina_spálňa

Mountain Chalets Valčianska dolina_kuchyňa

Mountain Chalets Valčianska dolina_sauna Mountain Chalets Valčianska dolina_televízor_II

Mountain Chalets Valčianska dolina_celkový pohľad_II

 

Text: BK
Foto: Mountain Chalets
Viac na: www.mountain-chalets.sk