Jedinečné a kvalitné detské ihriská pre mestá, obce, hotely, penzióny i reštaurácie vznikajú pod menom a značkou spoločnosti Flora ServisGroup. Firma s dlhoročnými skúsenosťami a pôsobením na trhu od roku 1993 má za sebou tisíce spokojných zákazníkov a najmä usmiatych a "vyhratých" detí.

 

flora ihriska 1

 

Ihriská na kľúč sa vyrábajú z dreva, s kovovými komponentmi a špeciálnymi doplnkami. "Drevo na výrobu požívame najmä smrekové ( masívne vysušené mimostredové, ktoré nepraská ) a na požiadanie tiež dubové. Výhoda týchto driev je v tom, že sú ideálne na spracovanie, trvácne a v prípade potreby výmeny niektorého z komponentov je možné bez problémov úplne rovnaký diel vyrobiť a nahradiť ho," približuje výrobu detských ihrísk jeho riaditeľ spoločnosti FLORA SERVIS GROUP so sidlom v Myjave, Dušan Bučenec. Doplnky tvoria napríklad polypropylénové laná na pyramídach, vystužené ôsmimi kordami z ocele, HDPE materiály - čo sú UV stabilné plasty, kovové časti prvkov, ktoré sú žiarovo zinkované a následne upravené vypalovanou práškovou farbou. Spoločnosť taktiež vyrába detské ihriská z agátu.

 

flora ihriska 2

 

Drevené prvky detských ihrísk sa vyrábajú v továrni na Vysočine, kovové komponenty priamo v Brne. Každá etapa výroby má svoju postupnosť a čas, všetky kroky podliehajú prísnej kontrole a technickým požiadavkám. Na kovové ihriská je poskytovaná záruka 10 rokov, ale spoločnosť má postavené ihriská po celej SR a ČR aj viac ako 15 rokov, ktoré sú bez závad a funkčné. Kvalitu ihrísk ďalej približuje Dušan Bučenec: "Naše ihriská nepatria medzi najlacnejšie na trhu, ale určite medzi najkvalitnejšie. Nedokážeme konkurovať výrobcom z Číny alebo Poľska, ale to ani nechceme. Za kvalitou svojich výrobkov a produktov si stojíme a ručíme za ne. Čo sa týka jednotlivých produktov, dovolím si povedať, že máme jednu z najrozsiahlejších ponúk v Slovenskej republike."

 

flora ihriska 4

 

Spoločnosť Flora ServisGroup ročne rieši a vyrobí 130 projektov menšieho i väčšieho charakteru, v rámci SR. Okrem detských ihrísk podľa ponuky je možné vytvoriť aj špeciálne hracie zostavy podľa požiadaviek a predstáv klienta v zaujímavých cenových ponukách a so zárukou na všetky práce ako celok.

 

flora ihriska 6

 

Všetky herné zariadenia spoločnosti Flora ServisGroup sú certifikované podľa normy EN 1176 a konštruované po skúsenostiach z prevádzky tak, aby čo najviac odolávali prípadnému vandalizmu. Herné prvky sú stavebnicového systému a podľa možností a priania zákazníka je ich možné ľubovoľne kombinovať alebo v rôznych časových obdobiach dopĺňať. Prvky sú aj po inštalácii demontovatelné a dajú sa v prípade potreby kedykoľvek premiestniť. Samozrejmosťou je dodávka náhradných dielov a zabezpečenie prípadných opráv.

 

flora ihriska 3

 

Súčasťou vybavenia detských ihrísk alebo ich bezprostredného okolia je aj sortiment mestského mobiliáru. Lavičky, stoly, odpadové koše, stojany na bicykle či kvetináče dokáže firma vyrobiť v kovovom, drevenom alebo kombinovanom prevedení tak, aby ladilo s ostatnými doplnkami. Súčasťou výroby sú aj fitnes stroje a vonkajší workout na cvičenie pre dospelých, prístrešky, altánky alebo pitné fontány.

 

flora ihriska 7

 

Viac informácií: www.floraservisgroup.sk