Sú kreatívne, praktické a najmä vytvárané srdcom. Návrhy košického dizajnérskeho štúdia 3INTERIER prinášajú originálny štýl s nadčasovým dizajnom.

Už 75 projektov interiérov domov a bytov, ale aj profesionálne vyzerajúcich kancelárií a štýlovo zariadených reštaurácií, obchodov a kaviarní má na konte dizajnérske štúdio 3INTERIER.

Ambiciózna majiteľka Michaela Fejková na príbehu úspešného interiérového štúdia fungujúceho od roku 2016 ukázala, ako sa dá vybudovať prosperujúca firma aj popri dvoch deťoch. Spolu s talentovanými mladými ženami každý deň realizujú sny o štýlovom bývaní klientov z celého Slovenska, hoci so svojou kanceláriou sídlia v košickom Parku Anička.

 

01

Kancelária 3interier v Košiciach.

 

INTERIÉRY NA KĽÚČ
Vďaka niekoľkoročným skúsenostiam so súkromnými aj komerčnými projektmi dokážu dizajnérky a projektantky z 3interier premeniť akúkoľvek predstavu klienta na funkčný dizajn, a následne mu poskytnúť komplexnú projektovú činnosť - či už ide o rekonštrukciu kúpeľne v rodinnom dome, podkrovný byt v glamour štýle, prestavbu reštaurácie v centre mesta, interiér hotelovej haly, alebo dekoračnú skrinku na mieru pre vaše dieťa.

FOTOGRAFIE NAJÚSPEŠNEJŠEJ REALIZÁCIE NA INSTAGRAME

 

OD PREDSTAVY K REALITE

Cesta k vysnívanému domovu začína v prípravnej fáze, v ktorej projektový tím premení klientovu predstavu na ucelený a realizovateľný koncept. Následná 3D vizualizácia poskytne zadávateľovi presnejší náhľad na budúci výsledok. Až konečný návrh schválený spokojným klientom znamená začiatok realizácie, ktorá sa líši podľa toho, či ide o rekonštrukčný projekt, zariaďovanie novostavby, alebo výrobu nábytku na mieru. 

 

02

Ázijská reštaurácia SARUMA v Revúcej.

 

KOMPLEXNÉ SLUŽBY
Okrem majiteľky a hlavnej dizajnérky Michaely sa na interiérových aj dizajnérskych projektov podieľajú talentované projektantky a architektky, ktoré zabezpečujú návrhy interiérov, 3D vizualizácie, projektové dokumentácie, spoľahlivú dlhodobú spoluprácu s overenými dodávateľmi a stavebnými partnermi či precíznu priebežnú kontrolu výroby nábytku na mieru. Aby bol každý detail tak ako bol navrhnutý, kontrolu a autorský dozor v rámci realizácií po celom Slovensku má v rukách samotná majiteľka. .

FOTOGRAFIA MAJITEĽKY NA INSTAGRAME

 

ÚSPECH SI VYBOJOVALI
Dizajnéri z 3interier s.r.o. získavajú prehľad o najnovšom dianí v interiérovom dizajne vďaka pravidelným návštevám výstav a showroomov u nás aj v zahraničí (v Európe aj USA). Košické interiérové štúdio tak vďaka rozhľadu v obore ponúka tie najnovšie kreatívne a praktické riešenia, ktoré oslovia aj vás namiesto prvoplánových a bezfunkčných módnych výstrelkov,

 

03

3D vizualizácia pánskej izby s klubovňou.

 

04

Kozmeticky salón DarMon v Košiciach - viualizácia

 

12

Kozmeticky salón DarMon v Košiciach - realizácia

 

Kópia súboru IMG 4202 HDR

Rekonštukcia súkromného bytu v centre Košíc

 

06

Vizualizácia kuchyne s obývačkou v Michalovciach.

 

07

Návrh kúpelne.

 

Text a foto: Diana Urbanová
Viac na. www. 3interier.sk