Nadčasové, útulné, moderné a praktické vybavenie interiéru vám zabezpečí ema design, ktorá pracuje v oblasti interiérového dizajnu už vyše 10 rokov. Firma zohľadňuje osobnosť a životný štýl každého klienta, avšak vyhýba sa extrémnym trendom v bývaní, ktoré sa neustále menia a sú finančne náročné. Táto firemná filozofia priniesla úspechy a spokojnosť klientov, ktorí túžia po originalite svojho bývania. 

Interiérové štúdio ema design poskytuje komplexné poradenstvo a návrh interiérov nových domov, bytov, hotelov, reštaurácii či kancelárskych a obchodných priestorov. Mimo návrhu nových sa zoberá aj redizajnom už existujúcich interiérov. Taktiež poskytuje aj kompletnú či čiastočnú realizáciu svojich návrhov podľa požiadaviek klienta.

 

Fotka ema design.

 

Od návrhu až po realizáciu k maximálnej spokojnosti klienta
Proces poradenstva a prípravy detailného návrhu projektu vyžaduje spoznanie požiadaviek a predstáv klienta.

 

Fotka ema design.

 

Tím odborníkov
Profesionálne služby zabezpečí tím pracovníkov spoločnosti, ktorý sa skladá z interných a externých pracovníkov. Jadro firmy tvorí kreatívny dizajnér, architekt, technický pracovník pre realizácie a koordináciu, dekoratérka a krajčírka. Externí pracovníci ako stolári, montážnici závesných systémov a tieniacej techniky, tapetári, čalúnnik sú pracovníci, s ktorými spoločnosť spolupracuje už viacero rokov, takže kvalita ich práce sa dá garantovať.


Výroba nábytku na mieru
Obzvlášť obľúbená je práca stolárov, ktorí podľa návrhov vyrobia v špičkovej kvalite a dizajne akýkoľvek nábytok. Od nábytku do spálne, cez salóniky a kúpeľne až po kompletné kuchynské linky a nábytok do obývacej či pracovnej izby.

 

 

Nábytok aj zo zahraničia
Nábytok zo zahraničia dopĺňa naše návrhy o originálne kusy z Talianska, Francúzka, Švédska, Holandska a Anglicka. Predovšetkým sa jedná o dizajnové solitéry a sedacie súpravy, kreslá a stoličky.

 

Záhradné posednie

 

Textílie a tapety
Teplo v interiéri zabezpečia najlepšie textílie a tapety. Majú výbornú vlastnosť, s menšími nákladmi sa vie redizajnovať celý byt, alebo si urobiť atmosféru podľa ročných období či sviatkov v roku. Mimo toho, tapety a textílie zlepšujú aj akustiku interiéru. Výber je veľmi široký, takže určite si každý nájde to svoje.

 

Fotka ema design.


Závesné systémy a tieniaca technika
Tento prvok v interiéri prešiel veľkými zmenami. V tieniacej technike sa uplatňujú stále nové technické prvky, ktoré ju robia praktickejšiu, ľahšie ovládateľnou a samozrejme aj trendovejšiu. Výrobcovia nezabúdajú ani na klientov, ktorí majú radi klasické závesné systémy – garniže, ktoré tiež prešli mnohými vylepšeniami, hlavne v materiáloch a dizajne.

 

Fotka ema design.

 

Originálne bytové doplnky
Doplnky sú pre nás veľmi dôležité. Sú to drobnosti, ktoré urobia interiér originálnym a príjemným. Firma má veľa rôznych dodávateľov a neustále ich dopĺňa podľa toho, čo ich osloví na výstavách napr. v Paríži, Miláne či Frankfurte.


Zariaďte si bývanie s ema design a určite budete spokojní.

 

 

Text upravila: Lenka Drgoncová
Viac na: www.emadesign.sk