Nadčasové, útulné, moderné a praktické vybavenie interiéru vám zabezpečí ema design, ktorá pracuje v oblasti interiérového dizajnu už vyše 10 rokov. Firma zohľadňuje osobnosť a životný štýl každého klienta, avšak vyhýba sa extrémnym trendom v bývaní, ktoré sa neustále menia a sú finančne náročné. Táto firemná filozofia priniesla úspechy a spokojnosť klientov, ktorí túžia po originalite svojho bývania. 

Interiérové štúdio ema design poskytuje komplexné poradenstvo a návrh interiérov nových domov, bytov, hotelov, reštaurácii či kancelárskych a obchodných priestorov. Mimo návrhu nových sa zoberá aj redizajnom už existujúcich interiérov. Taktiež poskytuje aj kompletnú či čiastočnú realizáciu svojich návrhov podľa požiadaviek klienta.

 

BYT V BRATISLVE

ema desing byt v Bratislave

 

Od návrhu až po realizáciu k maximálnej spokojnosti klienta
Proces poradenstva a prípravy detailného návrhu projektu vyžaduje spoznanie požiadaviek a predstáv klienta.

Tím odborníkov

Profesionálne služby zabezpečí tím pracovníkov spoločnosti, ktorý sa skladá z interných a externých pracovníkov. Jadro firmy tvorí kreatívny dizajnér, architekt, technický pracovník pre realizácie a koordináciu, dekoratérka a krajčírka. Externí pracovníci ako stolári, montážnici závesných systémov a tieniacej techniky, tapetári, čalúnnik sú pracovníci, s ktorými spoločnosť spolupracuje už viacero rokov, takže kvalita ich práce sa dá garantovať.

 

 

V NASOM STUDIU BRATISLAVA

ema desing štúdio v Bratislave

 


Výroba nábytku na mieru
Obzvlášť obľúbená je práca stolárov, ktorí podľa návrhov vyrobia v špičkovej kvalite a dizajne akýkoľvek nábytok. Od nábytku do spálne, cez salóniky a kúpeľne až po kompletné kuchynské linky a nábytok do obývacej či pracovnej izby.

 

 ROYAL PALACE IZBA

ema desing HOTEL ROYAL izba

 

Nábytok aj zo zahraničia
Nábytok zo zahraničia dopĺňa naše návrhy o originálne kusy z Talianska, Francúzka, Švédska, Holandska a Anglicka. Predovšetkým sa jedná o dizajnové solitéry a sedacie súpravy, kreslá a stoličky.

 

Textílie a tapety
Teplo v interiéri zabezpečia najlepšie textílie a tapety. Majú výbornú vlastnosť, s menšími nákladmi sa vie redizajnovať celý byt, alebo si urobiť atmosféru podľa ročných období či sviatkov v roku. Mimo toho, tapety a textílie zlepšujú aj akustiku interiéru. Výber je veľmi široký, takže určite si každý nájde to svoje.

 

HOTEL ROYAL PALACE TURCIANSKE TEPLICE

ema desing HOTEL ROYAL PALACE Turčianske Teplice


Závesné systémy a tieniaca technika
Tento prvok v interiéri prešiel veľkými zmenami. V tieniacej technike sa uplatňujú stále nové technické prvky, ktoré ju robia praktickejšiu, ľahšie ovládateľnou a samozrejme aj trendovejšiu. Výrobcovia nezabúdajú ani na klientov, ktorí majú radi klasické závesné systémy – garniže, ktoré tiež prešli mnohými vylepšeniami, hlavne v materiáloch a dizajne.

 DETAIL BYTU V BRATISLAVE

 ema desing  detail bytu v Bratislave

 

Originálne bytové doplnky
Doplnky sú pre nás veľmi dôležité. Sú to drobnosti, ktoré urobia interiér originálnym a príjemným. Firma má veľa rôznych dodávateľov a neustále ich dopĺňa podľa toho, čo ich osloví na výstavách napr. v Paríži, Miláne či Frankfurte.

 

Zariaďte si bývanie s ema design a určite budete spokojní.

 

 

Text upravila: Lenka Drgoncová
Viac na: www.emadesign.sk