Fotka Bajex.

Spoločnosť Bajex už niekoľko rokov prostredníctvom kvalitných textílií a nábytku dotvára interiéry hotelov, penziónov i reštaurácií. Jej služby sa vyznačujú vysokou profesionalitou, kvalitou, spoľahlivosťou, kreatívnosťou a individuálnym prístupom k zákazníkovi. Napokon, presvedčil sa o tom už nejeden hotelier či reštauratér.

Široký rad produktov, ktoré táto spoločnosť ponúka, dokáže uspokojiť aj náročné požiadavky zákazníkov a pretvoriť tak interiér hotela či reštaurácie na nepoznanie. O kvalite poskytovaných služieb svedčí  množstvo pozitívnych ohlasov úspešných realizácií.

 

Textílie ako súčasť interiéru

Požiadavky ubytovacích a reštauračných zariadení na textil sú niekoľkonásobne vyššie ako v prípade individuálnych používateľov. Napríklad hotelové obliečky, plachty, osušky či uteráky sú vystavené nielen opakovanému používaniu, ale predovšetkým častému a náročnému praniu. Okrem  dokonalej čistoty by mali byť zhotovené z materiálov príjemných na dotyk.

 

 

bajex hotelove vybavenie catering oslavy eventy tophoreca

 

 Čo sa vankúšov a paplónov týka, úlohou hoteliera je vybrať si také, ktoré zabezpečia pohodlie a zdravý spánok pre každého hosťa. Mali by pôsobiť esteticky, ľahko a sviežo, ale zároveň poskytovať primeraný tepelný komfort. Hoteloví hostia sú v priamom fyzickom kontakte s textíliami, cítia ich jemnosť, mäkkosť i sviežosť, a na základe toho posudzujú aj úroveň zariadenia.

Pri hodnotení hotelovej kúpeľne sa stretávajú vysoké požiadavky hosťa s nulovou toleranciou k nedostatkom. Hotelová kúpeľňa musí vo všeobecnosti zodpovedať vyšším štandardom ako bytová. Estetický zážitok by sa tu mal spájať s pocitom čistoty, tepla a pohodlia. Hotelová kúpeľňa je pre hosťa malým súkromným wellness centrom, pričom jedným z najvýznamnejších faktorov komfortu sú práve textílie, ktorými je vybavená. Hotelové osušky a uteráky sa hosťom neasociujú len s hygienou, ale aj s relaxom a oddychom. Veď čo môže byť príjemnejšie ako sa po náročnom dni a blahodarnom kúpeli zabaliť do mäkkej a teplej osušky?

 

 „Hoteloví hostia sú v úzkom fyzickom kontakte s textíliami, cítia ich jemnosť,

mäkkosť i sviežosť, a na základe tohto posudzujú aj úroveň zariadenia.“

 

Okrem vybavenia hotelovej izby či kúpeľne je súčasťou portfólia spoločnosti aj reštauračný textil, ako sú obrusy, chrániče na stôl, textilné servítky, ale aj banketové sukne či návleky na stoličky.

 

„Textílie sú významnou funkčnou i dizajnovou súčasťou

interiéru hotela či reštaurácie.“

 

Hotelový, reštauračný a banketový nábytok

Aj hotelový nábytok je vizitkou kvality ubytovacích služieb. O tejto základnej paradigme  pravdepodobne nepochybuje žiaden hotelier. Každá miestnosť, vybavená  kvalitným nábytkom, získava nový rozmer komfortu a estetiky. Hotelový interiér má mať príjemnú atmosféru s nádychom domova. V portfóliu spoločnosti nájdete  hotelové postele, matrace, skrinky a stoličky. Samostatnou kapitolou sú  konferenčné a banketové stoličky, ktoré napriek tomu, že musia odolávať opakovanej záťaži, mali by aj dobre vyzerať, pretože v súčasnosti sa kladie veľký dôraz nielen na funkčnosť a kvalitu, ale aj na inšpiratívny dizajn.

bajex catering eventy hotely vyzdoba miestnosti tophoreca

Hotelové doplnky a potreby

Okrem nábytku sa na spoločnosť Bajex môžete obrátiť aj s požiadavkou na dodávku doplnkov, ako sú koberce, svietidlá, závesy či záclony. Aj doplnky v HoReCa segmente je potrebné vyberať s dôrazom na ich kvalitu a vyššiu odolnosť voči opotrebovaniu. Taktiež, čo sa svietidiel týka, je vhodné prihliadať nielen na ich vzhľad, ale aj na ich funkčnosť. Napríklad inú funkciu má svietidlo pri posteli, inú v hotelovej kúpeľni. Dôležitú úlohu majú aj okenné dekorácie, ktoré interiér zútulňujú. V prípade záujmu spoločnosť Bajex zabezpečí ušitie závesov na mieru, vrátane ich montáže a servisu. K dispozícii je bohatý výber materiálov a textílií. K ďalším hotelovým doplnkom či potrebám, ktoré nájdete v ponuke produktov spoločnosti, patria minibary, trezory, upratovacie a prepravné vozíky, ale aj žehliace systémy, dávkovače mydla a ohradzovacie stĺpiky.

  

Doprajte svojim hosťom prostredníctvom kvalitných produktov od spoločnosti Bajex nielen zážitok z poskytovaných služieb, ale aj pohodlie, komfort a inšpiráciu.

 

 

Viac na: www.bajex.sk