Wellness je program na zlepšenie telesnej a duševnej kondície. Primárne, slovo wellness znamená cestu k súladu mysle, duše a tela. Cieľom je aby sa človek cítil dobre, čo by teda malo plynúť z duševnej, fyzickej a sociálnej pohody.  Wellness ide ruka v ruke so zdravým životným štýlom. Nejde však iba o medicínske postupy. V súčasnosti je wellness  samozrejmosťou každého hotela, avšak nájdu sa ešte takí, ktorí wellness nemajú, alebo plánujú prerábať, v takom prípade je ideálnym riešením spoločnosť VAMELI.

 

21246268 1958631274414311 4607687396770937484 o

 

Realizácie wellness centra od tých najmenších až po tie najväčšie

Každý hotel, či relaxačné zariadenia dbá na to, aby si zariadilo wellness centrum, čo najpútavejšie pre zákazníkov. Ľudia vyhľadávajú pútavé wellness centrá, aby si oddýchli, relaxovali a regenerovali telo. Každý si všíma vybavenie a celkovú atmosféru wellnessu. Kde sa cíti dobre, tam sa i rád vráti. Preto je najdôležitejší správny výber saunového sveta a jeho doplnkových atribútov.  Spoločnosť Vameli je tou správnou voľbou pri vytváraní nového welless centra. Realizácie sú presne na mieru, od tých najmenších až po tie najväčšie. 

 

20160120 PCI RelaxAquaSpa Trnava 0028A 1030x687

 

V dnešnej dobe už nie je možné úspešne prevádzkovať hotel, alebo rekreačné zariadenie bez takéhoto priestoru. Hlavne v horskom prostredí je to nevyhnutnosť. Po lyžovačke si každý rád oddýchne vo wellness centre. Tento božský relax sa stal už samozrejmosťou bežných dní, hlavne v chladnejšom období.

Mnohoročné skúsenosti

Spoločnosť Vameli vám rada odovzdá svoje dlhoročné skúsenosti od návrhu až po realizáciu priestoru, na ktorý budete hrdý. Tým, že sa jedná o nemalú investíciu, spoločnosť dbá na to, aby sa návratnosť investície vrátila čo najrýchlejšie.

 

6

 

Realizácie wellness aj v zahraničí
S realizáciami spoločnosti sa môžete stretnúť ako na Slovensku, tak aj v zahraničí. Prevažne sú to väčšie komplexy v akvaparkoch a hotelových centrách. Výnimkou nie sú ani menšie hotely a penzióny. Komplexy sú tvorené od samého začiatku až po uvedenie do prevádzky.

 

e img 1029 1030x662


Vlastná výroba
Vameli disponuje vlastnou výrobou prevažnej časti komponentov, ktoré sú neoddeliteľnou časťou technológie a stavebných prvkov. Od sedákov, ležadiel, celých kabín, atypických dizajnových telies alebo elektronického obslužného systému. Základný stavebný materiál vyrábajú pod obchodným názvom TopSkelet, ktorým vedia zhotoviť akýkoľvek tvar kabíny a podporných prvkov. Telesá, ktoré sú nadmerne namáhané, či už tepelne alebo mechanicky sú vyrábané odlievaním alebo laminovaním. Takto sa dá spraviť napríklad vírivka akýchkoľvek tvarov a do akéhokoľvek priestoru.

 

21248371 1958630577747714 7213197826245018535 o

 

Atypické telesá
Počas pôsobenia na trhu sa spoločnosti Vameli podarilo realizovať mnoho atypických procedúr a efektov, ktoré si návštevníci obľúbili, pretože im spríjemňujú pobyt počas relaxu.  Jedná sa o mechanické, zvukovo-optické a iné multifunkčné efekty, či mimoriadne atraktívne miestnosti imitujúce podzemie a iné.

 

e img 533

 

3D vizualizácia ako základ úspešného projektu
Aby ste si vedeli predstaviť priestory, ktoré si želáte vo vašom zariadení, spoločnosť Vameli vám vie zhotoviť veľmi realistickú vizualizáciu. Samozrejme to platí v prípade, že sa realizácia vykoná podľa doložených podkladov. Investícia do vizualizácie sa veľmi rýchlo vráti, pretože sú vo vizualizácií vyriešené aj povrchy, ktorých samostatné riešenie predstavuje značnú náročnosť. V prípade, že sa dielo bude realizovať odlišne od realizovanej vizualizácie, pomôže vám ľahšie si vyberať nové povrchy. Nadstavbou vizualizácie je 3D online prehliadka, ktorá vás vtiahne priamo do priestoru. Ten je možné prezerať ako keby ste sa tam nachádzali.

 

e img 1034 1030x689


Inšpirujte sa
Firma počas svojej existencie vytvorila toľko priestorov, že už aj inšpirácia na realizáciách alebo stránkach, vám pomôže sa lepšie zorientovať a vybrať si pre vás vyhovujúcejšie komponenty alebo dizajnové riešenia.


S vitálnym svetom ste „IN“
Hotel alebo aquapark s vitálnym svetom je pre návštevníkov oveľa väčším lákadlom. Pokiaľ je jeho vitálny svet naviac postavený so srdcom a nesie v sebe ducha dizajnu, priláka do priestoru omnoho viac hostí.

 

e img 1070 1030x687


Vameli je tu pre vás
Mnoho potrebných vecí, ktoré potrebujete zistiť je možné vidieť na stránke www.vameli.sk.  Pokiaľ však požadujete viac informácií, neváhajte kontaktovať spoločnosť Vameli, ktorá vám v čo najkratšom čase odpovie na vaše otázky.

 

Text a foto: Vameli

Upravila: Lenka Drgoncová

Viac na: www.vameli.sk       www.facebook.com/Vameli.sro