Stojí v úzadí najvychýrenejších hotelov a najnavštevovanejších reštaurácií. Nie je ju vidieť, zákazníkov nenápadne očarí a vytvorí nezabudnuteľný zážitok. A napríklad majitelia hotelov a reštaurácií na ňu nedajú dopustiť.


Na našom trhu figuruje od roku 2002 domáca spoločnosť, ktorá vie, ako na to, a vďaka tomu sa stala lídrom na slovenskom, českom a rakúskom trhu. Prináša inovatívne riešenia a vytvára z rôznych priestorov miesta pozitívneho zážitku. Ako výhradný distribútor Scent Air pre Slovensko, Českú republiku a Rakúsko sa pýši širokým portfóliom vôňí, vďaka ktorým upevňuje vzťah medzi kupujúcim a predávajúcim.

 

StockSnap MJ4J2DEZIT Lobby

 


Sila zážitkového marketingu
Postupne sa ľudia začínajú na služby pozerať komplexnejšie. Vôňa ostáva podvedome v úzadí a žiadny zákazník si neuvedomuje, že možno práve to je ten moment, kvôli ktorému svoje návštevy daného miesta obľubuje viac ako iné. Zákazník, ktorý vojde do aromatizovaného priestoru, nezostáva voči tomuto detailu chladným, a za nejaký čas pochopí, že práve vďaka príjemnej vôni sa cíti naozaj komfortne. Už je ale neskoro, vôňa ho dostala.
Vo svete je forma zážitkového marketingu samozrejmosťou. Hotelierstvo, gastronómia, aj retailový biznis si zákazníka získava ako celok. Ani jeden zmysel nezostáva nepovšimnutý.

 

StockSnap P8Q51D175I Restaurant

 


Pocit je najsilnejšia motivácia
Alternatív, akým smerom sa vybrať, je mnoho. Preto je škála natoľko široká, aby sa vôňa dala prispôsobiť do rôznych priestorov. Táto forma neinvazívneho marketingu dokáže krásne doplniť akúkoľvek značku, celkovo zvyšuje spokojnosť a v neposlednom rade utužuje vzťah s klientami.

 


Luxus aj rodinná atmosféra
Jablkový koláč chtiac-nechtiac pripomína domov. Stačí zavrieť oči, zhlboka sa nadýchnuť a predstaviť si práve túto vôňu. Okamžite sa prenášame niekoľko rokov dozadu a ocitáme sa v rodinnom prostredí u babičky na vidieku. Beháme po záhrade a v okamihu, kedy zacítime jablká a škoricu, úsmevu na perách a radosti v srdci sa jednoducho nevyhneme.
Konkrétne vône si ľudia spájajú s konkrétnymi spomienkami. Vyvolať tie príjemné, je cieľom všetkých zariadení. Či už ide o hotel, penzión, wellness alebo TOP reštaurácie, všetci chcú prebudiť vo svojich zákazníkoch čo najpríjemnejšie pocity. Technológia Scent Air prináša do celého sveta pocit pohody, radosti, pokoja, ale napríklad aj vzrušenia či túžby.

 

StockSnap 88003DB258 ApplePie


Kontakt: www.storemedia.eu 
Autor: Gabriela K.