Ak sa chystáte navštíviť kúpeľné mesto Piešťany, určite sa príďte najesť do Restaurant70 do dedinky Ostrov len pár kilometrov od mesta Piešťany. Skvelý gurmánsky zážitok vám bude určite stáť zato.

  

Fotka Restaurant 70.

 

Majiteľ a zároveň šéfkuchár  rodinnej reštaurácie Zoltán Bako získal  ocenenie Trend Top šéfkuchári 2018, čo svedčí o jeho skvelých kuchárskych schopnostiach a dobrom jedle v Restaurant70.  Vďaka kombinácii tradičnej a medzinárodnej kuchyne spolu s pestrou ponukou jedál a nápojov, surovinami prvotriednej kvality, pekným prostredím a priateľským personálom si prídu na svoje všetci labužníci a milovníci dobrého jedla. 

 

Chutné menu 

Máte radi chutný vývar, či krémovú polievku? V Restaurant70 je vždy dobrý výber. Predjedlá ako tataráčik, či kozí syr vám navodia chuť na ďalšie chutné jedlo. Či už sú to špagety, kurací steak, či jedlá z rýb, hydiny, alebo iné, vždy je na čom si pochutnať. K tomu si môžete dať skvelý šalát a zakončiť to dezertom z čokolády, či koláčikom. Ak chystáte oslavu, firemné stretnutie, či rodinné posedenie, Restaurant70 je určite tým ideálnym miestom. 

 

Fotka Restaurant 70.

 

Pizza aj pre bezlepkových
Ak máte radi dobrú taliansku pizzu, v Restaurant70 budete spokojní. Vyberte si, či už vašu obľúbenú quattro formaggi, margerita, diavolo, parma e funghi, alebo inú. Skvelá správa pre celitatikov je, že v ponuke sa nachádza i pizza z bezlepkového cesta. Treba avšak vždy ohlásiť vopred, čo chcete.


Týždenné menu
Od pondelka do piatku si vyberte z chutného menu. Polievka je základ a k tomu hlavné jedlo, aké si vyberiete z ponuky troch chutných pokrmov.

 

Fotka Restaurant 70.

 

Stôl pre vás
Jednoduchá, rýchla a pohodlná rezervácia - jednoducho vyplňte krátky formulár. Stačí dať vedieť, kedy prídete navštíviť reštauráciu a personál vám pripraví stôl podľa vašich predstáv. Ak máte individuálne požiadavky nezabudnite ich spomenúť, aby bolo o všetko postarané a podľa vašich predstáv. Pekný slnečný deň si okrem vynikajúceho jedla a chutných nápojov môžete spríjemniť aj na čerstvom vzduchu na našej terase.Pekný slnečný deň si okrem vynikajúceho jedla a chutných nápojov môžete spríjemniť aj na čerstvom vzduchu na našej terase.

Fotka Restaurant 70.

 

Čo vás čaká okrem chutného jedla?

Váš kulinársky zážitok sa začína už pri príjazde. Nemusíte strácať čas hľadaním parkovacieho miesta v okolí či lámať si hlavu platením parkovného. Jednoducho a bez starostí  zaparkujete. Okrem toho je samozrejmosťou bezplatná wifi a príjemný personál. 

Vitajte v Reštaurácii70 a dobrú chuť.

 

 

 

 

Text: Lenka Drgoncová

Foto: Restaurant70

Viac na: www.restaurant70.sk