V blízkosti Bojnického zámku v mestečku Bojnice sa podarilo vytvoriť neuveriteľne príjemné miesto s prekrásnou scenériou a fantastickou atmosférou - Bojnický dvor. Na mieste, kde počas dlhých 50. rokov bolo iba smetisko, sa rozhodli noví majitelia postaviť tradičnú slovenskú reštauráciu s typickými slovenskými jedlami, doplnenými medzinárodnými špecialitami.

 

bojnicky dvor svadby eventy restauracia 5

 

Celý areál je obohatený príjemným okolím drevených domčekov s trstinovými strechami, domčekom s grilovanými špecialitami, kaviarničkou a svadobným prístreškom. Tradícia chutných slovenských jedál, slovenskej kultúry a dedičstva láska čoraz viac turistov. V domčekoch si návštevníci môžu zakúpiť množstvo slovenských suvenírov z dreva, látok, keramiky, či iné. Každý si nájde svoje.

 

bojnicky dvor svadby eventy restauracia 4

 

Areál Bojnický dvor je mimoriadne vhodný na organizáciu svadieb, osláv, eventov, či iných podujatí. O pohodlie sa stará profesionálny tím manažérov, kuchárov a obsluhy, ktorý má za sebou veľké množstvo realizovaných podujatí rôznych štýlov v SR a v zahraničí. Okrem toho majú návštevníci možnosť ubytovať sa v dvoch štýlových izbách.

 

bojnicky dvor svadby eventy restauracia 3

 

Túžite mať štýlovú svadbu s kompletným vybavením všetkého, čo k tomu patrí?

Bojnicky dvor je tým najideálnejším miestom. Každá svadba má jedinečnú a neopakovateľnú dekoráciu a atmosféru. Špičkoví aranžéri a dekoratéri dokážu s množstvom drobností urobiť z priestoru niečo výnimočné. Základom každej svadby je kombinácia kvalitnej stravy, skvelej hudby, programu a obsluhy. Svadby sa konajú v dvoch priestoroch – menší SENNÍK s kapacitou do 60 hostí a väčšia STODOLA s kapacitou do 170 hostí. O kompletné služby - pozvánky, menovky, kamera, foto, doprava, kvety, dekorácie, aranžovanie, ubytovanie a iné sa postará Vaša osobná svadobná manažérka.

 

bojnicky dvor svadby eventy restauracia 6

 

Spestrením leta 2018 bolo organizovanie koncertov známych slovenských interpretov, ako napríklad Iné Kafe, Sima Martausová, Zuzana Smatanová, Robo Opatovský. Tešiť sa môžeme i na leto 2019, ktoré sa bude niesť v duchu koncertov slovenského, ale i českého showbiznisu.

 

bojnicky dvor svadby eventy restauracia 1

 

V susedstve sa nachádza amfiteáter sokoliarov, ktorí ponúkajú dobové vystúpenia. Nezabudlo sa ani na najmenších, pre detičky sú pripravené rôzne akcie a drevený ručný kolotoč, ktorý spríjemňuje atmosféru. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Text: Mrg. Drgoncová Lenka

Foto: Bojnický dvor

Viac na: www.bojnickydvor.sk