Na začiatok zlá správa. Nemáme na mysli princa Williama, mrzí nás to. Povedzme však, že vám chýba slušné upbeatové prostredie, ktoré by dokázalo dvihnúť náladu už pri vstupe.

Áno, aj po desiatich prechodených butikoch, kde mali beznádejne nádherné must-haves. Keď jednoducho máte neprekonateľný spleen. Tadá, vitajte v hoteli The William vo veľkolepom srdci mesta, kde je - najmä počas NYFW - každý. Seriózne.

 

v city hip modern resort

 

 Foto: The William

 

žltý interier hotela v nyc

 Foto: The William

 

koridor hotela the william v červenej farbe

 Foto: The William

 

Pretože ak hľadáte v New Yorku it-place a v baroch Hell´s Kitchen to nechcete riskovať, William je veľmi štýlová alternatíva. Farebnosť izieb je výsledkom umeleckej spolupráce medzi dizajnérmi zo štúdií In Situ Design a Lilian B Interiors. Všetko sa podriadilo celkom nenápadnému kúsku. Obrazom. Nakoniec, nie nadarmo sa volá tento butik hotel na 24 a 39 východnej Av. The William. Hoci by sa mohlo zdať, že je pomenovaný práve po maliarovi Williamovi Engelovi, ktorého obrazy sú rozvešané na všetkých šiestich poschodiach, nie je to celkom tak. Umeleckého ducha a meno má toto miestečko už vo svojich historických koreňoch. Toto nadrozmerné fauvistické dielo sa od roku 1924 zapĺňala klubom akademikov z miestnej školy výtvarných umení, Williams College

 

modra obyvačka hotela the william

 Foto: The William

 

zelena spalna the william nyc

 Foto: The William

 

Moderný vzhľad hotela je v nápadnom kontraste s príbuznou reštauráciou, The Shakespear Dining Room. Tradičná anglická kuchyňa reaguje na skutočnosť, že hotel vznikol na základoch dvoch duplexových domov zo začiatku minulého storočia. čakať môžete hanger steak na hľuzovkovom oleji s kváskovou bagetou a ak si veľmi strážite líniu, ochutnajte mušle s bazalkovou omáčkou. Slovami Katy Perry, Bon appetit, baby!