Obľúbená konferencia Mamy v pohode sa po úspešnom absolvovaní v Bratislave presunie aj do Košíc a do Žiliny. Na čo sa môžeme tešiť?

 

mamy v pohode 1

 

"Keď ste matkou, vo svojich myšlienkach nikdy nie ste naozaj samé. Matka musí vždy premýšľať dvakrát, raz za seba a raz za svoje dieťa." Tento výrok povedala slávna talianska herečka Sophia Loren. Dopĺňa ju ďalšia silná žena, kráľovná Alžbeta II: "Materstvo je tá najlepšia práca na svete." My môžeme len súhlasiť…

V poradí tretí ročník konferencie Mamy v pohode sa po úspešnom podujatí v Bratislave presúva aj do Košíc a do Žiliny, aby si aj mamičky, aktívne ženy, či budúce matky z týchto lokalít prišli na svoje. Podnet prišiel práve od žien z ostatných častí Slovenska a výzva bola prijatá. Pod drobnohľadom organizátoriek z agentúry Divino sa už niečo veľké chystá. Tešíte sa?

 

mamy v pohode 2

 

Zaujíma vás výchova, stravovanie či biznis matiek? Konferencia Mamy v pohode je to správne miesto. Prinesieme mnoho tém, o ktorých by ste chceli vedieť viac – tradičné i kontroverzné a z rôznych pohľadov. A tiež skúsenosti matiek, ktoré si užívajú materstvo po svojom. Podujatie Mamy v pohode je plné zážitkov a inšpiratívnych žien, dobrých rád a tipov.

Známe sú termíny:

Mamy v pohode Bratislava – 8.2.2020
Mamy v pohode Žilina – 7.3.2020
Mamy v pohode Košice – 21.3.2020

Spolu s nadšenými speakerkami vznikajú konferencie, kde si všetky v jeden deň povieme, ako byť "Mamou v pohode". Poďte do toho s nami! Predaj vstupeniek je už v plnom prúde! Bližšie informácie a predpredaj vstupeniek na všetky podujatia nájdete na webe mamyvpohode. Konferenciu podporila spoločnosť Slovak Business Agency. Stránku budeme postupne aktualizovať a dopĺňať o program a hostí, ktorých na konferencii budete mať možnosť stretnúť.

 

mamy v pohode 3

 

Tešíme sa na všetky skvelé mamy, budúce mamy a vôbec všetky ženy v pohode! Nezabudlo sa ani na najmenších. Detičky si prídu na svoje v zábavnej detskej zóne, pripravujú sa aj rôzne sprievodné akcie o ktorých vás budeme priebežne informovať.

Viac informácií: www.mamyvpohode.sk