Neviete sa rozhodnúť, čo darovať známym či priateľom? Darujte darčekovú poukážku na predplatné nášho časopisu. Pravidelne informujeme o novinkách a trendoch v oblasti bývania, módy,  strojárstva, stavebníctva, hotelierstva a eko bývania.  

Záleží iba na Vás, ako sumou chcete potešiť svojich blízkych.  Veľkou výhodou je to, že obdarovaný si sám môže vybrať z ponuky našich rôznych časopisov. Poukážka je ideálny darček, keď sa neviete rozhodnúť, ako najlepšie obdarovať svojho blízkeho alebo kamaráta. 

Darčeková poukážka  v hodnote 10 eur poteší každého, kto rád cestuje a zaujíma sa o novinky v oblasti hotelierstva.  Za 10 eur obdržíte  priamo k Vám domov 2ks časopisu Top Hoteliestvo / HotelnictvíTop. 

  

Darcekova poukazka predna 004

 

Darčeková poukážka v sume 35 eur je vhodná pre všetkých tých, ktorí  sa zaujímajú o módu, trendy, či bývanie. Poukážka platí na Top Fashion / 4 vydania, Top Trendy v bývaní / bydlení / 1 vydanie, Stavebníctvo a bývanie / 6 vydaní. 

 

Darcekova poukazka predna 002

 

Pre celú rodinu, prípadne pre tých, čo chcú byť informovaní z každej stránky je ideálna darčeková poukážka v sume 45 eur, ktorá zahŕňa  - Top Fashion / 4 vydania, Top Trendy v bývaní / bydlení / 1 vydanie, Stavebníctvo a bývanie / 6 vydaní, EKO bývanie / bydlení / 1 vydanie, Top Hotelierstvo / Hotelnictví / 2 vydania.

 

Darcekova poukazka predna 003

 

Ideálny darček pre pánov! Poukážka v sume 40 eur zahŕňa -  Strojárstvo / Strojírenství / 10 vydaní, Top Trendy v obrábaní / 1 ľubovoľné vydanie, Strojársky kalendár 2019.   A pre dámy  poukážka v sume 30 eur. Počas roka tak môžu  listovať v Top Fashion / 4 vydania a v Top Hotelierstvo / Hotelníctví / 2 vydania.

 

 

Darcekova poukazka predna 005

 Darcekova poukazka predna 006

 

Objednajte si už dnes!  Stačí nás iba kontaktovať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..