Check out. Kde zistiť, aké sú aktuálne akcie v Tatrách?

 

V najnovšom seriáli Check out kladieme každý týždeň jednu otázku, ktorá sa týka hotelového manažmentu. V ďalšej časti seriálu prinášame rýchlu pomôcku pracovníkom recepcií, ktorí často prichádzajú do styku s klientelou, pýtajúcou sa na možnosti aktívneho trávenia voľného času vo Vysokých Tatrách. Mať prehľad o všetkých akciách nie je jednoduché a vyhľadávať informácie na množstve stránok je zas neefektívne. Zisťovali sme, čo v takých situáciách navrhnúť hosťom. Na našu otázku nám odpovedal Martin Novotný, člen predstavenstva Združenia cestovného ruchu Vysoké Tatry. 

 

 

online informacie o tatrach

 

 

Kde je možné nájsť všetky informácie o aktuálnych možnostiach, ktoré ponúka región Vysoké Tatry ? 

 

M.N: Pokiaľ ste prívržencami online riešenie, portálom s množstvom informácií o Tatrách a aktuálnom dianí je stránka tatry.sk. Na jednom mieste sme prehľadne zosumarizovali nielen ponuky ubytovania a služieb, ale aj tipy na výlety a zaujímavosti z regiónu. Denne ponuku športových, spoločenských a kultúrnych podujatí vrátanie otváracích hodín múzeí a programu kín aktualizujeme. Návštevníci určite využijú i sekciu infocentrum - aktuálne informácie a odporúčania, denné správy, počasie či webkamery. Novinky vkladáme i na FB profil, kde v tomto roku pripravujeme i zaujímavé súťaže pre milovníkov Tatier. 

 

 


 

 

Na jednom mieste sú nielen ponuky ubytovania, 

 

ale aj tipy na výlety a zaujímavosti z regiónu. 

 

Martin Novotný

 


 

 

 

V prípade, že už vo Vysokých Tatrách ste neviete, na koho sa obrátiť, azda najlepším miestom na získanie potrebných informácií sú Tatranské informačné kancelárie (tzv. TIK). Prevádzky sa nachádzajú v centre Tatranskej Lomnice, Starého Smokovca a najnovšie aj na Štrbskom Plese.

 

 

 

Kde v Tatrách myslia na deti viac ako kdekoľvek inde?

 

 

 

Obľúbené infocentrum v Tatranskej Lomnici sa v letnej sezóne predstaví v novom šate a ponúkne návštevníkom atraktívny priestor prvého kontaktu. Teší nás, že hostia oceňujú nielen osobný kontakt s odborníkmi na tatranský región, ale aj plne dostupnú aktuálnu databázu informácií Tatry info na LED paneloch. 

 

 

 

 

martin novotny predstavenstvo zcr vt

 

Kto je Martin Novotný

 

Mgr. Martin Novotný Od roku 2016 predseda predstavenstva ZCR VT, člen predstavenstva Oblastnej organizácie cestovného ruchu Vysoké Tatry (OOCR VT). Dlhodobo sa venuje marketingu, manažmentu a personalistike. V oblasti gastronómie a hotelierstva podniká takmer desaťročie, od roka 2010 je generálnym manažérom Hotela SLOVAN Tatranská Lomnica.
Je absolventom Univerzity Komenského v Bratislave, rodák z Humenného. Inšpiruje ho cestovanie, víno a hory.

 

 

 

Ak patríte medzi labužníkov, nevynechajte návštevu Syrakúz

 

 

 

 

 

 

pozv NITRA 2018 nova 2 mna tophorecu

TG banner 300x300px

tophotelierstvo
tophotelnictvi