Kde v Tatrách myslia na deti viac ako kdekoľvek inde?

Deti i rodičia si tu spoločne užijú výlety na rodinnej štvorkolke. Aj na dospelých čakajú kolobežky, ale i živé varenie, degustácie slovenských vín a lokálnych pív, výstavy či hudobné večery. Vy už asi chcete vedieť kde, všakže? 

 

 

hotelslovan animácie

Živý program: ponuka tematických pobytov počas celého roka pre rodinky zaujme najmä rodičov, ktorí vedia, že dieťa sa najlepšie zabaví pri bohatom programe. A v tomto duchu sa bude niesť i leto, kde si každý člen rodiny nájde pre seba to pravé. Detičky kúpanie, animačný program, premietania, tvorivé dielničky, X-box hry i kolobežky. 

 

 

 

 tuli 015

 

 

 

Nebudeme vás teda viac napínať a prezradíme, že miesto, o ktorom toľko básnime, je Hotel Slovan v Tatranskej Lomnici. Pre najmenších sú v ňom k dispozícii detské postieľky, vaničky, nočníčky, stupienky, baby fóny, ale aj detské horské nosiče a ďalšie vybavenie pre komfortný pobyt. Hotel skutočne myslí na pohodlie najmenších a je to vidieť všade, kam sa pozriete; ponuka grátis vybavenia a služieb je mimoriadne široká. Ideálne miesto pre rodinky.

 

 

tuli 016

 

 

 

Na deti sa teší unikátny rozľahlý detský Tuli kútik, lesné zvieratká s množstvom veselých tuli vakov a hračiek.  Nielen deti potešia nápadité animačné programy a tvorivé dielničky v detskom kútiku i v krásnom hotelovom parku. 

 

 

 

 tuli 013

 

tuli 003

 

 

Mamičky najmenších detí ocenia pulty na prebalenie detí s potrebným vybavením, kútik na dojčenie s milou atmosférou i kuchynský kútik a detský servis dostupný 24 hodín denne v lobby hotela. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pozv NITRA 2018 nova 2 mna tophorecu

TG banner 300x300px

tophotelierstvo
tophotelnictvi