Na festival svetových destilátov si pripravte najmä poháriky

 

Od tvorcov Whisky Life Prague a Whisky Fest Bratislava prichádza nový projekt, ktorého cieľom je aj úplne laickej verejnosti ukázať, že existuje množstvo kvalitných destilátov, ktorých chuťové preferencie sú častokrát vysoko hodnotené i samotnými odborníkmi.


 

rona pohar irska whisky

 

 

Už 12. októbra 2017 sa v Spoločenskom pavilóne v Košiciach stretnú tí najlepší distribútori destilátov zo Slovenska i Čiech. Program bude rozdelený do dboch blokov. Od 14:00 hod. do 17:00 hod. budú priestory festivalu otvorené pre partnerov a novinárov. V čase od 17:00 do 23:00 hod budete mať jedinečnú možnosť ako sa stretnúť pri pohári vína s distribútormi a porozprávať sa o ich produktoch. Počas programu vás zavedieme i do tajov samotných výrobkov. 

 
 
 
 
Zapojte sa do súťaže, ktorú nájdete na našom fb a instagrame
 
a navštívte festival úplne zadarmo. Kedy a kde?
 
12. októbra 2017, Spoločenský pavilón, Košice 
 
 
 
 
 
Dozviete sa o pripravovaných novinkách, ktoré zatiaľ nie sú na pultoch obchodov. Stretnete zaujímavých ľudí, ale predovšetkým sa naučíte správne vychutnávať. Vstupenky sú už k dispozícii.  V cene vstupenky je profesionálny degustačný pohár, pero a festivalová brožúra. Tá obsahuje až 18 voľných degustácií ZDARMA, ktoré sú bonusom pre každého účastníka festivalu. A vy máte jedinečnú šancu dostať sa na festival zadarmo. 
 
 
Viac informácií nájdete na oficiálnej web stránke alebo na facebooku
 
 
 
 
 
degustacny festival destilatov kosice
 
 
 

tophotelierstvo magazín eshop

TG banner 300x300px

BS banner 300x300px

tophotelierstvo
tophotelnictvi