Od tvorcov Whisky Life Prague a Whisky Fest Bratislava prichádza nový projekt, ktorého cieľom je aj úplne laickej verejnosti ukázať, že existuje množstvo kvalitných destilátov, ktorých chuťové preferencie sú častokrát vysoko hodnotené i samotnými odborníkmi.


 

rona pohar irska whisky

 

 

Už 12. októbra 2017 sa v Spoločenskom pavilóne v Košiciach stretnú tí najlepší distribútori destilátov zo Slovenska i Čiech. Program bude rozdelený do dboch blokov. Od 14:00 hod. do 17:00 hod. budú priestory festivalu otvorené pre partnerov a novinárov. V čase od 17:00 do 23:00 hod budete mať jedinečnú možnosť ako sa stretnúť pri pohári vína s distribútormi a porozprávať sa o ich produktoch. Počas programu vás zavedieme i do tajov samotných výrobkov. 

 
 
 
 
Zapojte sa do súťaže, ktorú nájdete na našom fb a instagrame
 
a navštívte festival úplne zadarmo. Kedy a kde?
 
12. októbra 2017, Spoločenský pavilón, Košice 
 
 
 
 
 
Dozviete sa o pripravovaných novinkách, ktoré zatiaľ nie sú na pultoch obchodov. Stretnete zaujímavých ľudí, ale predovšetkým sa naučíte správne vychutnávať. Vstupenky sú už k dispozícii.  V cene vstupenky je profesionálny degustačný pohár, pero a festivalová brožúra. Tá obsahuje až 18 voľných degustácií ZDARMA, ktoré sú bonusom pre každého účastníka festivalu. A vy máte jedinečnú šancu dostať sa na festival zadarmo. 
 
 
Viac informácií nájdete na oficiálnej web stránke alebo na facebooku
 
 
 
 
 
degustacny festival destilatov kosice